Co všechno je potřeba k tomu, abychom vám zapůjčili dodávku? Není toho mnoho.

Fyzická osoba:

V případě, že jste fyzická osoba, stačí vám občanský a řidičský průkaz a vratná kauce 10 000 korun v hotovosti. Je však nutné, aby vám bylo více než 21 let a měl jste alespoň dva roky praxi v řízení motorových vozidel.

Živnostník (OSVČ):

Drobný podnikatel musí kromě výše zmíněného (OP, ŘP, kauce v hotovosti) ukázat ještě svůj živnostenský list.

Právnická osoba:

V případě, že jste právnická osoba je potřeba kromě OP, ŘP a kauce ještě výpis z Obchodního rejstříku. V případě, že si vůz nepůjčuje sám jednatel společnosti, je potřeba aby zplnomocněná osoba měla notářsky ověřenou plnou moc.

Platební podmínky

Kauci ve výši 10 000 korun je potřeba složit na místě v hotovosti. Platbu za samotné zapůjčení je možné uhradit pouze hotově, případně převodem na účet na základě vystavené faktury.

Vozy půjčujeme s plnou nádrží a s plnou nádrží je nutné je také vrátit. V případě, že vůz při vrácení nebude mít plnou nádrž, dotankujeme ji a doúčtujeme 500,- a 3,-/km.

Proč zvolit právě naše vozy?

Vozidla naší společnosti jsou vždy v perfektním technickém stavu připravené i na zimní podmínky. Garantujeme pravidelné servisní prohlídky a výměnu pneumatik (letní, zimní). Každý náš vůz má také dálniční známku a v ceně nájemného je zaplacená také silniční daň. Samozřejmostí je povinné ručení a non-stop asistenční služby.

Co je nutné dodržet?

Při pronájmu nesmí být překročena nosnost daná výrobcem a vozidlo je nutné vrátit čisté.