Dnešní doba si žádá nové výzvy a strategické partnerství dvou firem je již zcela běžnou záležitostí. Domluvili jsme spolupráci s autopůjčovnou z Ostravy, kterou bychom vám nyní rádi krátce představili. Co všechno nabízí, jaké služby si můžete domluvit? Pokud využijete jejích služeb, nemusíte si už dělat starosti s dálniční známkou a sázkou na jistotu je také stoprocentní technický stav všech vozů. To jsou hned dva dobré důvody, proč si na různé cesty najmout externí vozidlo. Cenová kalkulace k vám dorazí obratem!

Působnost v celém kraji

Tato autopůjčovna není k dispozici jen obyvatelům Ostravy, ale nabízí své služby napříč celým regionem. Působí v Moravskoslezském kraji, dohodnout se proto mohou i zájemci z Karviné, Orlové nebo Frýdku-Místku. Cesta k pronájmu vozidla je velmi rychlá a nenáročná. Nabízí se všem, kdo jsou starší 21 let a má za sebou nejméně dva roky praxe za volantem, předloží dva doklady totožnosti a přinesou vratnou kauci. Rezervace online je krátká, stačí vyplnit formulář na webu nebo jednoduše zavolat.

Dodávky Procházka

Vyberte si ze široké nabídky

Co dalšího patří mezi služby, které nabízí autopůjčovna v Ostravě? Je to například možnost zapůjčení navigace nebo střešního boxu bez dalších poplatků, samozřejmostí je zabezpečení prostřednictvím GPS. Cenová hladina začíná těsně nad hranicí dvou stokorun za den, ve vozovém parku nechybí Škoda Fabia II 1,2i nebo Škoda Rapid 1,6 TDi. K dispozici je zájemcům také Škoda Superb II 2,0 TDi, půjčit si lze rovněž praktické mikrobusy značek Ford a Volkswagen. Cena je vždy pevná, bez skrytých poplatků a dalších příplatků, takže nehrozí žádné překvapení z finálního účtu. Jak probíhá vrácení vozidla?

  • Celá záležitost potrvá nanejvýš patnáct minut, podobné je to také při vypůjčení vozidla.
  • Předání probíhá na domluveném místě, vozidlo by mělo mít plnou nádrž, jako při vypůjčení.
  • V případě, že je všechno v pořádku a technický stav vozu odpovídá, vrací se složená kauce.

Jak dlouhý může být pronájem?

Délka spolupráce je věcí dohody obou smluvních stran. Minimum pro tuto výpůjčku je 24 hodin, platí tedy, že pronájem vozu v řádu několika desítek minut nebo hodin není možný. A kdy je možné vůz převzít? Začíná se s osmou hodinou ranní, dříve to nepůjde. Autům v ostravské půjčovně samozřejmě nechybí příslušná dálniční známka a můžete s nimi po předchozí domluvě vyjet také do zahraničních destinací (vše je bez příplatků). Cestovat je možné do všech zemí EU kromě Maďarska. Součástí autopojištění je asistenční služba, na kterou se lze kdykoliv obrátit v případě potíží. Stačí zadat poptávku, detaily lze doladit ke spokojenosti obou stran!