Pokud chcete půjčit dodávku a jste fyzická osoba, potřebujete s sebou občanský průkaz a řidičský průkaz. Důležité je s sebou mít také vratnou kauci 10 000 Kč v hotovosti. Pochopitelně je také nutné mít částku k půjčení dodávky. Pokud půjčujete vozidlo pro firmu, musíte být jednatelem, případně mít ověřenou plnou moc.
Pro řízení veškerých dodávek, které nabízí, stačí mít řidičské oprávnění skupiny B. Tedy takový řidičský průkaz, který potřebujete k řízení osobního vozidla.
Ano, pokud si dorazíte půjčit naší dodávku svým vlastním vozem, můžete ho po dobu zápůjčky nechat stát u nás.
Zálohu je třeba složit v hotovosti. Je tedy potřeba mít s sebou alespoň 10 000 korun. Za samotné půjčení vozu je pak možné platit hotově nebo převodem na účet na základě faktury.
Cena nájemného zahrnuje povinné ručení, silniční daň a non-stop asistenční služby. V ceně je také dálniční známka a samozřejmě pravidelné servisování vozu.
Vozidla půjčujeme s plnou nádrží. Stejně tak byste vůz s plnou nádrží měli vrátit. V případě, že nádrž nebude při vrácení naplněná, doúčtujeme 500,- a ujeté kilometry v ceně 3Kč/km.
Půjčujeme dodávky. Počítáme tedy s tím, že nákladový prostor bude vykazovat stopy používání. Vše samozřejmě do míry běžného použití. V případě nadměrného znečištění je buď nutné vůz uklidit nebo připlatit za úklid dle obchodních podmínek. Pokud dojde k poničení, počítejte s poplatky podle podmínek.
V případě, že se na cestě něco stane, je nutné škodnou pojistnou událost zdokumentovat za asistence policie. Vše je také nutné neprodleně hlásit na naši zákaznickou linku, kde se dozvíte další informace.