Většina z nás má osobní automobil, některé rodiny mají vozů i víc. A přesto se může stát, že budete potřebovat převézt nábytek, stavební materiál nebo jakýkoliv jiný předmět, který se do vašeho auta nevejde. Pokud máte tažné zařízení a vozík, můžete ho na převoz menšího množství materiálu nebo nábytku použít. Vozík však nebude ideální v případě, kdy potřebujete převézt větší kusy nábytku nebo při nepříznivém počasí. V takovém případě je nejlepší použít dodávku – například z půjčovny dodávek Otrokovice.

 

Půjčovna dodávek Otrokovice

Proč použít dodávku

Do dodávky se vejde mnohem více věcí, než do vozíku a celý převoz je jednodušší a rychlejší – nemusíte řešit, jestli vám převážené věci dobře pasují na vozík a zda jsou k vozíku dobře připevněné. Dodávka se navíc lépe řídí. S vozíkem se hůře zvládají ostré zatáčky a couvání. Můžete zkusit obvolat své známé, kteří vlastní dodávku, jestli ve chvíli, kdy ji potřebujete, budou mít čas, pomoct vám věci převézt nebo dodávku půjčit. Bývá však těžké skloubit jejich a váš časový harmonogram tak, aby vše proběhlo plynule a bez zbytečného stresu. Takovým situacím se můžete vyhnout, pokud si auto půjčíte v prověřené půjčovně dodávek Otrokovice.

Výběr půjčovny aut

Ve výběru půjčovny buďte obezřetní. Půjčovny se špatnými nebo žádnými referencemi lákají své klienty na nízké ceny. Obvykle však v ceně nebývají zahrnuty všechny poplatky nebo auta nemají havarijní pojištění. Při případné nehodě potom můžete být velmi nepříjemně překvapeni, že budete muset uhradit část škody nebo škodu celou. Dodávky půjčované za podezřele nízké ceny nemusí být v dobrém technickém stavu, mohou být staré a tím pádem ne příliš bezpečné. Proto se zaměřte pouze na prověřené půjčovny, například na půjčovnu dodávek Otrokovice.

Jak probíhá půjčení auta

Pokud již máte vybranou dobrou půjčovnu – například půjčovnu dodávek Otrokovice, přichází na řadu výběr auta vhodného přesně pro účel, ke kterému ho potřebujete. Pokud si nebudete vědět rady, s výběrem vám ochotně poradí personál půjčovny. Domluvíte se na dni a hodině vypůjčení auta a jestli si pro auto přijedete nebo vám bude někam přistaveno. V půjčovně dodávek Otrokovice jsou nastaveny transparentní podmínky zapůjčení a klient tak po vrácení auta nemůže být nepříjemně překvapen dodatečnými poplatky, o kterých mu nikdo neřekl. V ceně za půjčení auta bývá zkontrolované a umyté vozidlo, zaškolení před jízdou, dálniční známka a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a havarijní pojištění platné na území Evropy. Dodávky se půjčují s plnou nádrží a je potřeba je s plnou nádrží také vrátit. Před zapůjčením vozidla je klient povinen složit kauci, která slouží k zajištění případných pohledávek pronajímatele – na smluvní pokutu v případě prodlení s vrácením vozidla nebo na náhradu škody na vozidle. Kauce bude nájemci v plné výši vrácena, pokud vozidlo vrátí pronajímateli včetně veškerého příslušenství na domluveném místě a v domluvenou dobu. Auto musí být vráceno ve stavu, v jakém jej převzal, s přihlédnutím k obvyklému opotřebení.